Promocja!

Jak dobrze nam zdobywać góry – L. Wilczyński, W. Sas-Nowosielski

ISBN: 978-83-7967-094-9
Ilość stron: 216
Format: 161 x 234 mmOkładka: Miękka ze skrzydełkami
Rok wydania: 2019

 

czarna_lit_gor_n_swiecie

W serii Literatura Górska na Świecie prezentujemy najciekawsze, nagradzane książki górskie, alpinistyczne i wspinaczkowe, pisane przez lub poświęcone ludziom, którzy oddali swoje życie górom i ich poznawaniu…

Original price was: 39.90zł.Current price is: 14.90zł. z VAT

Poprzednia najniższa cena: 14.90.

Opis

Zbiór anegdot, wspominków, opowieści, gawęd tatrzańskich i nie tylko, autorstwa Ludwika Wilczyńskiego (tekst) i Witolda Sasa-Nowosielskiego (ilustracje)

 

 

Czy dobrze nam zdobywać góry? Góry zdobywa się nam bardzo dobrze. Wiatr chłonie się młodą, a nawet starą piersią wspaniale i tak samo depcze się chmury stopą prężną. Góry to niewyczerpane źródło dobrej energii i życiowej siły nawet wtedy, gdy już wiemy, że się ich nie zdobywa, że to one nas zdobyły swoim ogromem, przestrzenią i obojętnością. Duma czy nawet pycha płynąca z pierwszych górskich „zdobyczy” ustępuje miejsca poczuciu małości w kontakcie z naprawdę wielkimi wyzwaniami lub nieokiełznanymi żywiołami przyrody. Dobrze nam zdobywać góry, bo rodzajów satysfakcji w górach jest wiele. Kontakt z przyrodą, przyjaźń czy tylko poczucie wspólnoty, przygoda, walka do upadłego, sportowe wyzwania, rywalizacja, sukcesy i sława nawet w małym środowisku… (fragment)

Patroni medialni

 

             

Informacje dodatkowe

Waga 400 g
Wymiary 23.4 × 16.2 × 1.7 cm

Może spodoba się również…