Wskazówki na drogę do domu – P’taah, Jani King

 

 

ISBN: 978-83-7967-136-6

Ilość stron: 92

Format: 146 x 206 mm

Okładka: miękka

 

Kategoria:

29.90 z VAT

Opis

Miłość jest prawdą o tym, kim naprawdę jesteś…

Kim jest P’taah? To pasmo energii, które istnieje wszędzie i w każdym czasie. Twierdzi, że było z nami zawsze. Teraz zostało przywołane przez nasze głębokie pragnienie, by wiedzieć lepiej, kim naprawdę jesteśmy. Przybyło wypełnione bezwarunkową miłością, by pomóc nam odnaleźć drogę do Domu…

Jani King (ur. 1943 w Nowej Zelandii) – znane na całym świecie medium, dzięki któremu poznajemy przesłanie pochodzącej z konstelacji Plejad istoty o imieniu P’taah. W roku 1989 Jani wzięła udział w sesji Azeny Ramanda – kanału dla Ducha o imieniu Adamus Saint Germain. Rozmowa z Saint Germainem pozwoliła jej ujrzeć własne dzieciństwo z zupełnie nowej perspektywy. To właśnie między innymi to doświadczenie pozwoliło jej w 1961 roku spotkać się z P’taah, które ukazało się jej pod postacią cudownie mieniącego się światłem ciała.

P’taah przekazało ludziom swojej przesłanie za pośrednictwem ciała Jani King po raz pierwszy w 1989 roku, a od jesieni 1991 roku co tydzień odbywają się z nimi sesje channelingu. W ich trakcie P’taah przedstawia swoje podstawowe nauki i odpowiada na szereg pytań zadawanych przez obecnych. Stały się one podstawą pierwszej książki P’taah i Jani King pt. An Act of Faith (1991).

Więcej informacji na temat Jani King i P’taah można znaleźć na stronie www.ptaah.com.au

 

Generacja za generacją wierzyliście w Kłamstwo. Kłamstwo wmawia wam, że jesteście bezwartościowymi, wypełnionymi poczuciem winy istotami pełnymi grzechu. Mówi wam, że istnieje Bóg, który sądzi i karze, a jeżeli nie robicie tego czy tamtego, to nie jesteście warci miłości Boga ani nikogo innego – nie zasługujecie na cudowność, którą moglibyście dla siebie wymarzyć.

Kłamstwo sugeruje, że abyście byli czegoś warci, musicie żyć w zgodzie z przyjętym sposobem postępowania; z obrzędami i rytuałami obowiązującymi w społeczeństwie. Stawia się przed wami przykład „skończonej, doskonałej i idealnej osoby”, którą moglibyście być, gdybyście tylko nie popełniali błędów.

Prawdą jest, że nigdy nie będziecie doskonali i nigdy nie będziecie „ukończeni”, ponieważ jesteście doskonałością rozwijającą się w nieskończoność. Jak to możliwe, że wy – Myśl-w-Umyśle-Kreacji, Doskonała i Wieczna Ekspresja Źródła – na coś nie zasługujecie?

To zasiane w kolektywnej świadomości Kłamstwo było i nadal jest najpotężniejszym narzędziem manipulacji i kontroli.

Wspaniale się jednak składa, że jako jednostki jesteście potężniejsi od kolektywnej świadomości. Poprzez fakt, że wszyscy jesteście połączeni, kiedy sięgacie do bardziej rozwiniętej świadomości samych siebie, przyczyniacie się do rozwoju całego gatunku. Kłamstwo traci wtedy swoją moc.

Każdy z was jest nieprawdopodobnie potężną, duchową istotą, tworzącą i współ-tworzącą codzienną egzystencję. Nie ma sytuacji czy doświadczenia, które miałoby inne znaczenie niż to, które mu nadacie. Kiedy zaczynacie odkrywać prawdę o tym, kim naprawdę jesteście, i rozpoczynacie życie w wolności oraz radości, zaprzeczacie Kłamstwu i stajecie się przykładem większych możliwości.

 

 

Może spodoba się również…