Kreowanie rzeczywistości – Ramtha

 

Ilość stron: 224
Format: 146 x 209 cm
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-6105-84-1

Epub: 

Mobi:

Ilość stron: 200

Okładka: miękka

Format: 150 x 212 mm

Rok wydania: 2022

 

INFORMACJA O ZAMÓWIENIACH

Przesyłki zagraniczne

Zamówienia zagraniczne (Europa, USA, inne): prosimy o kontakt z sprzedaz@stapis.com.pl w celu uzgodnienia szczegółów przesyłki i formy płatności.

Kategorie: ,

34.90 z VAT

Opis

Książka ta została przygotowana na podstawie Ramtha Dialogues®, serii nagrań dokonanych podczas rozmów ze studentami. Zredagowany materiał zawiera fragmenty nauk Ramthy wygłoszone podczas różnych warsztatów. Podczas swoich lekcji Ramtha posługuje się rysunkami, by wyjaśnić abstrakcyjne pojęcia takie, jak: próżnia, świadomość, czas, energia, przestrzeń. Książka zawiera wszystkie rysunki użyte przez Ramthę podczas warsztatu. Najważniejsze z nich są również zamieszczone w Aneksie w formie ćwiczeń, by pomóc czytelnikowi w zapoznaniu się z podstawową terminologią i ułatwić zrozumienie nauk. Ramtha odnosi się do tych rysunków bardzo często używając słów: „tutaj”, „to”, „tamto” etc. W przypisach i nawiasach zamieszczono więc dodatkowe informacje, które ułatwią znalezienie odpowiedniego rysunku. Intencją wydawcy było zapewnienie czytelnikowi doświadczenia zbliżonego do uczestnictwa w warsztacie.

Zawarte w tej książce nauki sięgają tradycji starożytnej mądrości i wnoszą ją w pełen niepokojącego materializmu XXI wiek, w którym ani kościół uwikłany w dogmaty i polityczne intrygi, ani nauka uwięziona w granicach tego, co może być udowodnione doświadczalnie, nie oferują wiedzy, jak przywrócić jednostce jedność. Nauka nie musi zmieniać metod, a jedynie poszerzyć zakres swoich badań, religie zaś nie muszą zmieniać swoich tradycji, a jedynie powrócić do źródła: Ducha i jego podstawowego znaczenia. Odnowione połączenie między tym, co niewidzialne, a tym, co widzialne, pozwalające na wprowadzenie wszechmocy do naszego codziennego życia, staje się nowym, świadomym pomostem między niebem a ziemią. Do tego właśnie sprowadza się Wspaniała Praca.

Może spodoba się również…