Mózg. Architekt rzeczywistości i bogatego życia – Ramtha

Tłumaczenie: Aleksandra Paprocka-Nath

Seria: Poszukiwania

ISBN druk: 978-83-7967-182-3

Epub: 978-83-7967-234-9

Mobi: 978-83-7967-235-6

Ilość stron: 200

Okładka: miękka

Format: 148 x 208 mm

Rok wydania: 2022

 

INFORMACJA O ZAMÓWIENIACH

Przesyłki zagraniczne

Zamówienia zagraniczne (Europa, USA, inne): prosimy o kontakt z sprzedaz@stapis.com.pl w celu uzgodnienia szczegółów przesyłki i formy płatności.

Uwaga: wysyłka po 14 kwietnia.

 

Kategorie: ,

39.90 z VAT

Opis

W książce tej przedstawiamy dogłębne nauki Ramthy o mózgu, które zawierają też informację, jak go uaktywnić i uświadomić sobie jego najwspanialszy potencjał.

 

Książka ta jest podzielona na trzy części. Pierwsza, zatytułowana Jak mózg tworzy rzeczywistość opisuje różne części mózgu i systemu nerwowego, które są związane z kreacją rzeczywistości. Ramtha wyjaśnia, że proces ten wciąż jest aktywny i opisuje w szczegółach, w jaki sposób możemy rozwinąć sztukę intencjonalnej myśli i obserwacji.

Druga część książki zatytułowana Otwierając drzwi do głębokiej podświadomości wyjaśnia tajemnice zawarte w starożytnych tekstach, odnoszące się do boskiej mocy człowieka bez względu na jego płeć, ród i rasę. Ramtha wyjaśnia, że drzwi do boskiej inteligencji i mocy kreacji są realną częścią mózgu.

Trzecia część książki, zatytułowana Na skrzydłach wzniosłej myśli, jest inspirującym zaproszeniem, by dążyć do rozwinięcia wspanialszego umysłu, co naturalnie prowadzi do wspanialszego życia. Taka jest właśnie wiedza, którą legendarni Mistrzowie i ludzie o renomie odkryli i doświadczyli w swoim życiu.

 

Może spodoba się również…